בלוג סקס asthegroveturns.net

מינה נערת ליווי עובדת לשעבר בחברת פלאפון

מינה נערת ליווי עובדת לשעבר בחברת פלאפון

מינה הלכה ימינה

ימינה ולא שמאלה, כי ימינה אומרים שזה החלטות רגשיות ושמאלה זה החלק האנליטי של המוח … טוב די לזיוני שכל …. אז איך אתם? מכנים אותי מינה ובמכתב אעלה את ההתוודות שלי על כיצד הפכתי מפועלת בפלאפון לאישה שאני עכשיו . מדובר בסוגיה שאותו לא השמעתי בכלל ובפוסט זה אני אעשה את זה יחד איתכם סוף סוף. זהו לא יהיה מאמר אירוטי , לא מחכים לך בבלוג הזה תיאורים מחרמנים וכל זה. אם אתם מעדיפים סיפור סקס, ניתן לעיין באוסף המאמרים בלחיצה פה.
ברצוננו להגיד שאנחנו לא מאיצים שום אישה לעבוד כנערת ליווי והידיעה בעמוד הזה היא לבידור .
זהו מידע אורגינלי שאני עוברת במהלך ה2 שנים שעברו. ממש עכשיו מלאו לי 36, ואני עובדת כנערת ליווי למיטב ידיעתי שנתיים מגיל שלושים וארבע. להיות נערת ליווי במשך 2 שנים זה קצת זמן על פניו ביחס לעיסוק רגיל (פועלת בפלאפון לדוגמא) ולמרות הכול זה המון זמן כדי שיהיה באפשרותי לרשום לכם כיצד זאת לעבוד בשירותי זנות בצורה הוגנת הפוך מהפוסטים הרגילים אשר מאפיינים את נושא הליווי כפרנסה עלובה המחוייבת להיכחד ממדינתינו מידית.
אני מוצאת שהתכלית הראשונית שעוררה אותי להפקיר את הפרנסה שהיתה קודם שלי היא בעצם כסף. בתעסוקה הקודמת לכן שלי השתכרתי 2819 נטו בכל שבוע עבודה .להרוויח משכורת של 11277 נטו ב-10 לחודש זה מספיק ייתכן כדי להתפרנס באופן מכובד אך זה שום כלום על פני רווחים בזנות בהם אפשרי להרוויח 43000 שקלים ב חודש אחד !וסתם ככה שתדעו לידע כללי, 43000 שקל זה סכום ממש קטן עבור עבודה בשירותי ליווי, אבל אני מינה, שאוהבת ללכת ימינה …
סקס במהלך ההיריון

סקס במהלך ההיריון

הריון הוא זמן מרגש ומיוחד לזוגות שמצפים לילד הראשון שלהם. זה גם הזמן לחשוב היטב על מערכת היחסים המינית של…

תאריך : 21/09/2023
תרבות הסוינגרס

תרבות הסוינגרס

אם אתם מחפשים לתבל את חיי החברה שלכם, בטח שמעתם על המושג סווינגרים. סווינגרים הם אנשים העוסקים באורח חיים חברתי…

תאריך : 21/09/2023
גלו את הקסם של בת ים, נווה מדבר שאסור להחמיץ על חוף הים התיכון

גלו את הקסם של בת ים, נווה מדבר שאסור להחמיץ על חוף הים התיכון

במרחק נסיעת רכבת קצרה מתל אביב הסואנת שוכנת עיר החוף בת ים, נווה מדבר של יופי ושלווה. בת ים, היושבת…

תאריך : 21/09/2023