בלוג סקס asthegroveturns.net

מה גברים מפשים באישה

מה גברים מפשים באישה

כל גבר מחפש משהו שונה אצל אישה ויש תכונות שמושכות גברים יותר מאחרים. כתוצאה מכך, זה יכול להיות קשה להגדיר מה גברים מחפשים באישה. עם זאת, ישנן כמה תכונות כי הם אטרקטיביים אוניברסלית לגברים שיכולים לתת לנו הבנה טובה יותר של מה זה כי גברים מחפשים ומעריצים נשים.

ראשית, גברים נוטים להימשך לנשים בעלות אופי חזק וביטחון. גברים לרוב רוצים בת זוג שיכולה לעמוד על שלהם ולא מפחדת לקחת פיקוד וללכת אחרי מה שהם רוצים. נשים שלוקחות יוזמה ומגלות תחושת ביטחון עצמי חזקה בדרך כלל בולטות בפני גברים.

שנית, גברים נמשכים לנשים אינטליגנטיות בעלות יכולת לנהל שיחות והחלטות אינטליגנטיות. אינטליגנציה היא אחת התכונות הסקסיות ביותר שאישה יכולה להחזיק על פי גברים. חשוב שהגבר ירגיש תחושה של גירוי אינטלקטואלי ונפשי כאשר הוא מבלה עם האישה.

שלישית, גברים מעריכים נשים המפגינות עמדות חיוביות ומערכות אמונה. נשים אופטימיות ואופטימיות נוטות להביא לידי ביטוי את הצד החיובי של הגברים. יתר על כן, גברים מעריצים נשים שאינן מתעכבות על עניינים שליליים ובמקום זאת מחפשות לפתור בעיות ולהתמקד בהשקפותיהן החיוביות.

לבסוף, גברים נוטים להימשך לנשים המציגות את עצמן באופן המשדר יופי ומעמד כאחד. המשמעות היא שגברים יעדיפו להיות עם אישה שלבושה באלגנטיות ונוטפת תחכום מאשר עם אישה שמגזימה במראה שלה עם לבוש וסגנונות לבוש פרובוקטיביים. יתר על כן, גברים נמשכים גם לנשים הדואגות לגופם, הן פיזית והן רגשית.

באופן כללי, אין קבוצה אחת ברורה של תכונות שכל הגברים מחפשים אצל נשים, אלא גברים נוטים להתמקד באלמנטים שונים כגון ביטחון עצמי, אינטליגנציה, גישה ומעמד. המפתח הוא שנשים ימצאו את השילוב המושלם של כל התכונות הללו שיעזרו להפוך אותה למושכת עוד יותר ובסופו של דבר לבת הזוג האידיאלית עבור כל גבר.

השאלה מה גברים מחפשים אצל אישה תלויה גם במטרות שלהם. למשל ישנו הבדל גדול בין גבר המחפש רק לזיין, לבין גבר המחפש בחורה להקמת משפחה. אם הגבר מחפש רק לזיין הוא בעיקר יסתכל על מבנה הגוף. דוגמה טובה לזה אתם יכולים לראות באתר https://www.sexanak.com/ שם הנשים אינן מציגות את אישיותן אלא בעיקר את גופן המתקתק 
צעירה, מושכת ומסתורית: סקירה כללית של סצנת נערת הליווי

צעירה, מושכת ומסתורית: סקירה כללית של סצנת נערת הליווי

לסחר העתיק של נערות ליווי יש היסטוריה ארוכה ומסתורית, המספקת תמיכה חברתית וכלכלית לנשים נזקקות. משנות ה-50 של המאה ה-19…

תאריך : 27/11/2023
מבוא לפטישים מיניים: לחקור את עולם התשוקות הקינקיות

מבוא לפטישים מיניים: לחקור את עולם התשוקות הקינקיות

פטישי מין נפוצים הרבה יותר - ומגוונים - ממה שרוב האנשים חושבים. בכל יום, אנשים ברחבי העולם חוקרים ועוסקים בעולם…

תאריך : 27/11/2023
קתדרלת סנט ג'יימס: מבט לתוך עיר הקודש ירושלים

קתדרלת סנט ג'יימס: מבט לתוך עיר הקודש ירושלים

כאחת הערים העתיקות בעולם, ירושלים בולטת בפאר שיש לחוות באופן אישי כדי להעריך את ההיסטוריה והיופי שלה. העיר, עם היסטוריה…

תאריך : 27/11/2023