בלוג סקס asthegroveturns.net

לא לכולם: לחקור את עולם פטישי המין

לא לכולם: לחקור את עולם פטישי המין

הספקטרום של חוויות מיניות הוא רחב – הרבה יותר רחב ממה שאנשים רבים מבינים. אמנם יש כמה מעשים מיניים כי הם מקובלים יותר, יש מגוון רחב של פטישים ופעילויות שניתן לחקור.

כאשר מוזכר הביטוי "פטיש מין", הדבר הראשון שכנראה עולה בראש הוא אדם עם תשוקה לא שגרתית לאובייקט, חלק גוף או פעילות ספציפיים. אבל מה מהווה פטיש מין ומדוע יש אנשים שיש להם? פטישים מיניים כרוכים במשיכה פסיכולוגית אינטנסיבית לאובייקט מסוים או לפעילות בסביבה מינית. עולם המבוגרים מלא באינספור דוגמאות לפעילויות פטישיות אלה, מ-BDSM למשחקי אוכל ומפולחן רגליים למשחקי חיות מחמד.

רק בגלל שלמישהו יש פטיש, זה לא אומר שהוא "מוזר" או "סוטה". בדיוק כמו כל סוג אחר של סקס, פטישים יכולים להיות בריאים ובהסכמה, וחקירתם יכולה להיות חוויה מלהיבה להפליא אך בטוחה. כמובן, ישנם אנשים רבים שעדיין נרתעים מסוג זה של חקירה בשל סטיגמה חברתית. אבל למי שסקרן ואמיץ מספיק לנסות, פטישי מין יכולים ליצור הזדמנות נהדרת לחקור את המיניות שלנו ולהעמיק את האינטימיות עם בני הזוג שלנו.

על מנת להיות מסוגל לחקור כראוי כל סוג של פטיש, חינוך ותקשורת פתוחה בין שותפים הוא המפתח. מחקר ודיון בסוג מסוים של פטיש מאפשר לשני הצדדים להשתתף בו בנוחות ובביטחון. יתר על כן, הצבת גבולות וגבולות היא חיונית כאשר חוקרים כל סוג של פטיש – כך כל המעורבים נמצאים באותו דף ונהנים מהחוויה באחריות.

עם זאת, פטישים יכולים ללכת הרבה מעבר למין הווניל הבדוק והאמיתי. וכאשר הם נעשים בזהירות, באחריות ובהסכמה, הם מציעים לנו הזדמנות מדהימה לחקור באמת את מעמקי הרצונות שלנו. בין אם זה ריסון בן הזוג, משחק תפקידים או משחק חושי, מתן הזדמנות לפטישים יכול להביא עוצמה ייחודית לחיי המין שלך. אבל, כמו עם כל מיני סקס, חשוב לזכור כי פעילויות אלה צריכות להיות בטוחות בהסכמה בכל עת.

בסופו של דבר, פטישים מיניים מציעים דרך בטוחה ומוסכמת לחקור ולהעמיק אינטימיות בחיי מין. פעילויות אלה יכולות להיות דרך מצוינת לחקור רצונות ופנטזיות חדשות ולדחוף את גבולות המין בדרכים חדשות ומרגשות. חינוך עצמי בנושא, שמירה מקסימה על גבולות מוסכמים והבעת הסכמה זה לזה הם המרכיבים לחוויה מינית בטוחה ומספקת.

סקס במהלך ההיריון

סקס במהלך ההיריון

הריון הוא זמן מרגש ומיוחד לזוגות שמצפים לילד הראשון שלהם. זה גם הזמן לחשוב היטב על מערכת היחסים המינית של…

תאריך : 21/09/2023
תרבות הסוינגרס

תרבות הסוינגרס

אם אתם מחפשים לתבל את חיי החברה שלכם, בטח שמעתם על המושג סווינגרים. סווינגרים הם אנשים העוסקים באורח חיים חברתי…

תאריך : 21/09/2023
גלו את הקסם של בת ים, נווה מדבר שאסור להחמיץ על חוף הים התיכון

גלו את הקסם של בת ים, נווה מדבר שאסור להחמיץ על חוף הים התיכון

במרחק נסיעת רכבת קצרה מתל אביב הסואנת שוכנת עיר החוף בת ים, נווה מדבר של יופי ושלווה. בת ים, היושבת…

תאריך : 21/09/2023